Mistrzostwa Polski 2015

W dniach 2-4.07.2015 w ośrodku Warka Sielanka odbyły się Mistrzostwa Polski. Nasze zawodniczki Joanna Marciniak i Agnieszka Cecuga startowały po raz ostatni w kategori Juniorów.

Już pierwszy dzień można było zaliczyć do udanych. Agnieszka na swoim podstawowym koniu Fly Away była druga a Asia na Chelsea Blue trzecia.

Drugiego dnia obie zawodniczki pojechały bezbłędnie co dało Agnieszce zwycięstwo w konkusie a Asi trzecie miejsce.

Finał odbył się w sobotę. Asia startująca z miejsca trzeciego po bezbłędnym przejeździe stała się liderem przed drugim nawrotem. Agnieszce przytrafił się błąd, na rowie jednak nie skutkowało to w oddaleniu jej dotychczasowego miejsca. W drugim nawrocie prawie nic się nie zmieniło. Agnieszka dobrą jazdą wywalczyła srebrny medal. Asia po drugim czystym przejeździe została Mistrzem Polski Juniorów.

Mistrzostwa były bardzo udane dla naszego klubu. Gratulujemy naszym zawodniczką złotego i srebrnego medalu. Następnym bardzo ważnym startem będą Mistrzostwa Europy, na które trener Kadry powołał trzy zawodniczki naszego klubu Asię i Agnieszkę w kategorii Juniorów oraz Zuzę w kategorii Młodych Jeźdźców.